0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCAG125DG
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
11 532.77 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Ступінь захисту, IP:
54
Висота, мм:
170
Ширина, мм:
150
Глибина, мм:
15
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
CLIMASYS Розумні грати + фільтр тип G2 125Х125, NSYCAG125DG
Розумний фільтр SmartGrid тип G2 125Х125 мм ClimaSys
Розумний фільтр SmartGrid тип G2 125Х125 мм ClimaSys
| Серія продукту | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CA |
| Тип виробу або компоненту | вихідна решітка |
| Сумісність серії | ClimaSys (ClimaSys CV) |
| Матеріал | опора двигуна: ін'єкційний термопластик (ASA PC) |
| Ширина | Зовнішній: 150 мм |
| Висота | Зовнішній: 170 мм |
| Глибина | Зовнішній: 15 мм |
| розміри вирізу | 125 x 125 мм |
| Призначення аксесуара/окремої деталі | Система вентиляції ClimaSys |
| Кількість в одному комплекті | комплект з 1 шт |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Склад пристрою | 1 датчик пилу |
| Тип передньої кришки | Димчастий |
| Колір | опора двигуна: Чорний (RAL 9005) |
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Ступінь захисту, IP
54
Висота, мм
170
Ширина, мм
150
Глибина, мм
15
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.