0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCAG291DG
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
12 071.90 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Ступінь захисту, IP:
54
Висота, мм:
268
Ширина, мм:
148
Глибина, мм:
18
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
CLIMASYS Розумні грати + фільтр тип G2 291Х291, NSYCAG291DG
CLIMASYS Розумні грати + фільтр тип G2 291Х291
CLIMASYS Розумні грати + фільтр тип G2 291Х291
| Серія продукту | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CA |
| Тип виробу або компоненту | вихідна решітка |
| Сумісність серії | ClimaSys (ClimaSys CV) |
| Матеріал | опора двигуна: ін'єкційний термопластик (ASA PC) |
| Ширина | Зовнішній: 148 мм |
| Висота | Зовнішній: 268 мм |
| Глибина | Зовнішній: 18 мм |
| розміри вирізу | 291 x 291 мм |
| Призначення аксесуара/окремої деталі | Система вентиляції ClimaSys |
| Кількість в одному комплекті | комплект з 1 шт |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Склад пристрою | 1 датчик пилу |
| Тип передньої кришки | Димчастий |
| Колір | опора двигуна: Чорний (RAL 9005) |
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Ступінь захисту, IP
54
Висота, мм
268
Ширина, мм
148
Глибина, мм
18
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.