0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип виробу:
Вимикачі
Тип монтажу:
Накладний
Кількість клавіш:
1
Номінальний струм, А:
16
Напруга, В:
250
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Вимикач одноклавішний з підсвічуванням, білий, WDE000514
Вимикач одноклавішний з підсвічуванням, білий
Вимикач одноклавішний з підсвічуванням, білий
| Назва діапазону | Cedar Plus |
| Тип виробу або компоненту | Вимикач з підсвічуванням |
| Функція | 1-полюсний |
| Форма поставки | Повний комплект |
| Сигнальна лампа | Світлодіодна лампа |
| Колір кришки | Білий |
| Монтаж | Відкритий |
| Діапазон потужності | 3680 Вт |
| Номінальний струм | 16 AX на 250 В змінний струм |
| Тип клем | Підйомні клеми |
| Ємність клем | 2 кабель(лі) 2,5 мм² |
| Структура дроту | Жорсткий, Гнучкий |
| Довжина зачистки проводів | 11 мм |
| Матеріал видимих частин | PA6 FR850 |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Висота | 79 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Глибина | 48 мм |
| Маса нетто | 0,097 кг |
| Сертифікація виробу | KEMA |
| Ступінь захисту IP | IP44 |
Характеристики
Електроустановочні вироби
Тип виробу
Вимикачі
Тип монтажу
Накладний
Кількість клавіш
1
Номінальний струм, А
16
Напруга, В
250
Колір
Білий
Ширина, мм
66
Висота, мм
79
Глибина, мм
48
Матеріал корпусу
Поліамід
Ступінь захисту IP
44
Комплектація виробу
Повний комплект
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.