0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCUACC009DG
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
13 645.63 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальна напруга, В:
230
Висота, мм:
103
Ширина, мм:
164
Глибина, мм:
148
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Випарник конденсату до CLIMASYS CU, NSYCUACC009DG
Випарник конденсату до CLIMASYS CU
Випарник конденсату до CLIMASYS CU
| Діапазон | ClimaSys |
| Тип виробу або компоненту | Нагрівач і блок конденсації води |
| Категорія аксесуара/запасної частини | Додаткове охолоджуюче обладнання |
| Сумісність серії | ClimaSys (ClimaSys CU) |
| Місце встановлення | Поза корпусом |
| Призначення аксесуара/окремої деталі | Внутрішня шина розширення |
| Склад пристрою | 1 нагрівач і блок конденсації води: зовнішня герметична зона |
| Кількість в одному комплекті | 1 |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм (+/- 10 %) |
| Тип захисту | Тепловий захист: T 3 А |
| Потужність випаровування | 250 |
| Вхід датчика PTC | Опір PTC (терморезистор) |
| Висота | 103 мм |
| Ширина | 164 мм |
| Глибина | 148 мм |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальна напруга, В
230
Висота, мм
103
Ширина, мм
164
Глибина, мм
148
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.