0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYECAV440
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
2 338.75 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Матеріал корпусу:
Оцинкована сталь
Висота, мм:
20
Колір:
Сірий
Ширина, мм:
440
Глибина, мм:
165
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Заглушка з вентиляційними жалюзі Actassi шафи Spacial, NSYECAV440
Заглушка з вентиляційними жалюзі Actassi шафи Spacial
Заглушка з вентиляційними жалюзі Actassi шафи Spacial
| Серія продукту | Actassi |
| Тип виробу або компоненту | Заглушка |
| Призначення продукту | Дах SF для плит Actassi |
| Матеріал | оцинкована сталь |
| Спосіб кріплення | гвинтами |
| Місце встановлення | на зовнішній стороні даху |
| Кількість в одному комплекті | комплект з 1 шт |
| Колір | Сірий (RAL 7035) |
| Ширина | кріпильні центри: 440 мм |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 165 мм |
| Склад пристрою | елементи кріплення; 1 пластина |
| Тип кабельного сальника | самовентильований |
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Матеріал корпусу
Оцинкована сталь
Висота, мм
20
Колір
Сірий
Ширина, мм
440
Глибина, мм
165
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.