0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
Висота, мм:
104.8
Ширина, мм:
104.8
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Захисна решітка 114мм, NSYCVA114M
Захисна решітка 114мм
Захисна решітка 114мм
| Назва продукту | ClimaSys CV |
| Тип виробу або компоненту | задня захисна решітка |
| Сумісність серії | ClimaSys (ClimaSys CV) вентилятор |
| Спосіб кріплення | гвинтами |
| Склад пристрою | 1 захисна решітка |
| Матеріал | Сталь114 мм |
| Ширина | кріпильні центри: 104.8 мм |
| Висота | кріпильні центри: 104.8 мм |
| Місце встановлення | задня частина осьового двигуна |
| Країна виробник | Іспанія |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Висота, мм
104.8
Ширина, мм
104.8
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.