0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: LVSXS2
- Наявність: 1 од.
429.31 ₴ (за 5 од.)
Основні характеристики
Всі характеристики
Матеріал корпусу:
Метал
Мінімальна кількість замовлення цього товару 5 од.
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Комплект замок+2 ключа 405, LVSXS2
Комплект замикання дверей №405. Сумісний з дверима PrismaSeT XS і PrismaSeT S. Комплект з 2 ключів. Може встановлюватися у двері щита 13, 18 або 24 модулі. Загальні розміри: (Ш) 10 мм x (В) 5 мм x (Г) 10 мм. Вага 100 г.
Комплект замикання дверей №405. Сумісний з дверима PrismaSeT XS і PrismaSeT S. Комплект з 2 ключів. Може встановлюватися у двері щита 13, 18 або 24 модулі. Загальні розміри: (Ш) 10 мм x (В) 5 мм x (Г) 10 мм. Вага 100 г.
| Діапазон | PrismaSeT |
| Тип виробу або компоненту | Блокування клавіш |
| Категорія аксесуара/запасної частини | Аксесуар блокування |
| Сумісність серії | PrismaSeT XS, PrismaSeT S |
| Тип шафи | корпус 13 модулі, корпус 18 модулі, корпус 24 модулі |
| Монтажна опора | Двері |
| Тип замку | Циліндричний |
| Номер ключа | 405 |
| Кількість ключів | 2 |
| Висота | 5 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Маса нетто | 100 г |
Характеристики
Щитове обладнання
Матеріал корпусу
Метал
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.